بخش کتاب

یکی از راه های بسط و گسترش دانش در جامعه میان مردم عادی و همچنین در دانشگاه ها میان اساتید و دانشجویان، کتاب و چاپ کتاب است.

پس از اتمام پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد و دکتری ، یکی از مراحل ارتقاء رزومه علمی ، پژوهشی و حرفه ای پژوهشگر، تبدیل پایان نامه وی به کتابی منسجم و هدفمند می باشد. در حقیقت برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد داشتن کتابی در رابطه با موضوع پایان نامه کارشناسی یا کارشناسی ارشدشان می تواند تسهیل کننده مراحل مصاحبه دکتری در حضور داوران آن رشته باشد. همچنین این فرآیند برای دانشجویان دکتری ، اساتید و استاد یاران می تواند ارتقاء دهنده رتبه کاری و پژوهشی آن ها باشد.

داوران مصاحبه کننده به ویژه در مقطع دکتری همواره نمره ویژه ای برای دانشجویی که از موضوع یا زیر مجموعه های موضوع پایان نامه اش کتاب استخراج کرده است اختصاص می دهند. این نمره می تواند سرنوشت دانشجو را در قبولی دانشگاه مورد علاقه اش و همچنین آینده کاری و حرفه ای وی تغییر دهد. همچنین برای قبولی در دانشگاه های کشورهای دیگر از جمله دانشگاه های آمریکایی و اروپایی نیز، داشتن کتاب، نشان دهنده استمرار و پشتکار پژوهشی دانشجو بوده و شانس بورسیه وی را بالا می برد.

از این رو موسسه پارسه پژوهش با داشتن مشاورین و متخصصین حرفه ای در زمینه تبدیل پایان نامه شما به کتاب، روند صفحه بندی، ویرایش، چاپ و توزیع را آسان نموده و شما را در مسیر دستیابی به رزومه پژوهشی با کیفیت یاری می کند.

این که دقیقا چه بخش هایی از پایان نامه شما قابلیت تبدیل به کتاب داشته یا چه بخش هایی نیاز به اصلاح و تغییر دارند، موضوعی تخصصی و حرفه ای می باشد که تنها از عهده مشاورین متخصص و کارآمد موسسه پارسه پژوهش بر می آید.

شما می توانید با ارائه پایان نامه تان به مشاوران موسسه پارسه پژوهش، در هر مقطعی حتی مقطع کارشناسی، در مدت کوتاه و با مناسب ترین قیمت با خیال آسوده کتابی به نام خودتان چاپ و منتشر کنید. این کتاب می تواند برای ترجمه رزومه پژوهشی شما به منظور ارائه به دانشگاه های خارجی آسیایی و استرالیایی نیز مفید باشد. توجه کنید چاپ کتاب از پایان نامه نشان دهنده میزان اطمینان به صحت مطالب و علاقه شما به موضوع می باشد.

برای تبدیل پایان نامه تان به کتاب ، می توانید با مشاورین پارسه پژوهش در بخش تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :