تحقیق و پژوهش

 

یکی از مهم ترین مراحل تحصیلی برای هر دانشجو یا پژوهشگر، انتخاب موضوع پایان نامه می باشد.

انتخاب موضوع مناسب نشان می دهد شما به کدام رویکرد از رشته تحصیلی تان علاقمند هستید. در اصل با انتخاب موضوعی خاص و به روز که دغدغه جهانی رشته ی مورد نظرتان نیز باشد، می توانید پایان نامه ای بنویسید که در آینده کاری و حرفه ای شما تاثیر مثبت و پیشرو داشته باشد. توجه داشته باشید در بسیاری از مصاحبه های کاری و در تمام مصاحبه های تحصیلی، مصاحبه کننده از موضوع پایان نامه و علت انتخاب آن می پرسد و اگر شما جوابی برای این سوالات نداشته باشید قطعا شانس کمی برای موفقیت در این مصاحبه ها دارید. در این راه انتخاب مشاوری حاذق و دلسوز می تواند برای هر دانشجویی تضمینی برای موفقیت آتی وی باشد. بسیاری از دانشجویان پس از ساعت ها وقت گذرانی در کتابخانه ها به هیچ نتیجه جامعی در زمینه موضوع مناسب نمی رسند. از این رو لازم است تا از شخصی که به موضوعات کلیدی آن رشته اشراف دارد استفاده کنند. پس از انتخاب موضوع ، نگارش پروپوزال یا پیشنهاد نامه صحیح و قانع کننده برای داوران در زمان و هزینه های پژوهشگر یا دانشجو صرفه جویی می کند. زیرا اگر پروپوزال اصولی نگارش نشود پس از ارسال به جلسه شورای پژوهشی دانشگاه مردود شده و برای هر بار اصلاح پروپوزال دانشجو زمان و هزینه زیادی را از دست می دهد.

از این رو دانشجویان می توانند برای مشاوره در زمینه پروپوزال و انتخاب موضوع پایان نامه یا مقالات خود با مشاورین موسسه پارسه پژوهش تماس بگیرند و با راهکارهای حرفه ای که توسط پرسنل ما به شما ارائه می گردد، از تضمین قبولی پروپوزال یا موضوع خود اطمینان حاصل کنید.

همچنین در زمینه چاپ مقاله در مجلات متفاوت و انتشار کتاب با تیراژ های مختلف، محققین یا دانشجویان می توانند از مشاورین حرفه ای که انحصارا بر روی این دو موضوع کار می کنند راهنمایی بگیرند. انتشار مقاله باید طبق فرآیندی صحیح صورت پذیرد، زیرا اگر در هر مرحله اشتباهی صورت پذیرد ممکن است زحمات و زمان پژوهشگر در نیل به هدفش هدر رود. مشاورین موسسه پارسه پژوهش از مرحله انتخاب موضوع، نگارش فصول، ویرایش، ترجمه، صفحه بندی، طراحی جلد، اخذ مجوزهای لازم تا مرحله چاپ و توزیع در کنار شما بوده و از اتلاف وقت و هزینه های شما جلوگیری می کنند.

شما می توانید به منظور افزایش رزومه پژوهشی خود برای شرکت در مصاحبه های استخدامی، کاری یا تحصیلی پس از مشاوره با متخصصین پارسه پژوهش بهترین شیوه اعم از چاپ کتاب، چاپ مقاله علمی پژوهشی یا چاپ مقاله آی اس آی را انتخاب کنید.

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :