انجام پایان نامه مطالعات منطقه ای در کلیه گرایش ها توسط متخصصین مجرب دپارتمان علوم سیاسی موسسه پارسه پژوهش

گرایش مطالعات منطقه‌ای به منظور ارائه اطلاعات لازم به مسئولان سیاسی و دیگر تصمیم گیرندگان سیاست بین‌المللی ارائه می شود. ضرورت اعمال تدابیر مطلوب در برابر تغییرات زودهنگام جهانی و تحولات یک‌باره در بخش‌های داخلی کشور ایجاب می‌کند تا وزارت امورخارجه در هر لحظه علاوه بر در اختیار داشتن اطلاعات، گزارش‌ها و مطالعات درست کارشناسی، به کارشناسان زبده نیز دسترسی داشته باشد.

به همین دلیل گرایش کارشناسی‌ارشد مطالعات منطقه‌ای برای توصیف نظری تغییرات جهانی و مطالعه تاثیر و جایگاه منطقه‌ای از محیط تازه جهانی با استفاده از روش‌های اصولی مطرح می‌شود. این مقطع داری 13 رشته منطقه‌ای می‌باشد که دانشجویان بعد از اینکه بر اساس برنامه درسی، واحد‌های عمومی را طی کردند و با توجه به علاقه خود یکی از رشته‌ها را انتخاب کرده و در پایان اقدام به انجام پایان نامه تحصیلی خویش در همین زمینه می‌کنند.

رشته‌های مطالعات منطقه‌ای را می‌توان این گونه بر شمرد: مطالعات ايران (سياست‌گذاري عمومي) - مطالعات خليج فارس - مطالعات خاورميانه - مطالعات درياي خزر - مطالعات آسياي مرکزي - مطالعات جنوب آسيا - مطالعات خاوردور - مطالعات جنوب شرقي آسيا - مطالعات اروپايي - مطالعات آمريکاي شمالي - مطالعات آمريکاي جنوبي - مطالعات آفريقا - مطالعات اوراسيا.

دانشجویان هر یک از گرایش‌های مطالعات منطقه‌ای به طور كلي 32 واحد درسي را طي مي‌كنند كه 4 واحد آن به انجام پایان نامه اختصاص دارد.

موسسه علمی- پژوهشی پارسه پژوهش آمادگی دارد با بهره‌مندی از زبده‌ترین متخصصین پژوهشی کشور در این رشته تحصیلی که از فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور هستند به دانشجویان این رشته هم در انتخاب موضوع و هم در انجام پایان نامه با رتبه علمی بالا کمک نماید.

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :