انجام پایان نامه، انجام مقاله فلسفه دین توسط اساتید مجرب دپارتمان فلسفه موسسه پارسه پژوهش

در طول تاريخ، دين و فلسفه داراي تعاملات بسياري با يكديگر بوده و هستند؛ به همين سبب از عمده‌ترين رشته‌هاي فلسفه‌هاي مضاف به شمار می‌آیند. از جمله فلسفه‌هاي مضاف مي‌توان به فلسفه دين، فلسفه سياست، فلسفه تاريخ، فلسفه علم و ... اشاره كرد. همچنین گرايش‌هايی كه در آنان كوشيده مي‌شود با توسل به شيوه‌هاي منطقي اصول و مسائل اساسي و بنيادين مطرح در دين، سياست، تاريخ، علم و ... مورد بررسي و مطالعه قرار دهد. به طور كلي براي مطالعه عقاید و باورهاي ديني ، دو نگرش وجود دارد. در پاره‌اي مواقع اين باورها از بينشي درون ديني مورد عنايت واقع می‌شوند. در اين بينش ما به عنوان معتقدان به يك دين خاص باورهاي خويش را مورد مطالعه و مداقه قرار مي‌دهيم.

اين نگرش نسبت به دين غالباً در رشته‌هاي الهيات و كلام مورد مطالعه واقع مي‌گردد. اما هنگامي كه نگرش ما نسبت به دين، نخست اينكه نه متوجه يك دين خاص و دوم اينكه تحليل منطقي باورهاي ارائه شده باشد، زمينه فعاليت ما فلسفه دين مي‌باشد. از جمله موضوعاتي كه در فلسفه دين ارائه مي‌شود مي توان وجود خدا، زبان دين، وحي، تجربه ديني، رابطه دين با علم، عقل، سياست و ... را نام برد.
 استدلال‌هاي اثبات وجود خدا، چيستي دين، ويژگي‌هاي خدا و مباحث شر، زبان ديني و هرمونوتيك، معرفت شناسي، حوزه دين و توقعات انسان از دين، تجربه ديني، دين و سياست، علم و دين، تاريخ و الهيات مسيحي در زمره مباحثي مي‌باشد كه در اين شاخه تحصيلي آموزش داده می‌شود . دانشجویان اين گرايش به طور كلي 32 واحد درسي را طي مي‌كنند كه 4 واحد آن به پایان نامه اختصاص دارد. موسسه علمی- پژوهشی پارسه پژوهش آمادگی دارد با بهره مندی از زبده‌ترین متخصصین پژوهشی کشور در این رشته تحصیلی که از فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور هستند به دانشجویان این رشته، هم در انتخاب موضوع و هم انجام پایان نامه با رتبه علمی بالا کمک نمایند.

 

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :