انجام پایان نامه سیاستگذاری عمومی توسط متخصصین مجرب دپارتمان علوم سیاسی موسسه پارسه پژوهش

سیاستمداران عمومی به مطالعه سیاست‌های داخلی می‌پردازد. با این وجود، روند جهانی شدن اقتصاد، مقتضی ایجاد زیر گروهی از سیاست‌های عمومی در خصوص سلطه جهانی به ویژه در خصوص موضوعاتی در مورد مباحثی فراملی از جمله تحولات آب و هوا، تروریسم، توسعه ابزارهای هسته‌ای و رشد اقتصادی را افزایش می‌دهد. بنابراین، خیلی از دانشکده‌های سیاست‌گذاری عمومی با تغییر روش خود به سوی طرح کردن چشم‌انداز تازه‌ای برای علم سیاست گذاری عمومی که شامل مباحث فوق‌الذکر باشد، پیش رفته‌اند.
بخش‌های اساسی مورد نظر این گرایش شامل: سیاست‌گذاری سلامت، سیاست‌گذاری زیست محیطی، سیاست‌گذاری تعلیمی، سیاست‌گذاری دفاعی و امنیتی و سیاست‌گذاری خارجی. البته باید یادآور شد که در دانشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی سیاستگذاران در کشورهای گوناگون با لحاظ ضرورت‌ها و معضلات سیاسی هر دولتی عرصه فعالیت خود را تعیین و متمرکز می‌کند.
دانشجویان اين گرايش به طور كلي 32 واحد درسي را طي مي‌كنند كه 4 واحد آن به انجام پایان نامه اختصاص دارد. موسسه علمی-پژوهشی پارسه پژوهش آمادگی دارد با بهره‌مندی از زبده‌ترین متخصصین پژوهشی کشور در این رشته تحصیلی که از فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه های کشور هستند به دانشجویان این رشته هم در انتخاب موضوع و هم انجام پایان نامه با رتبه علمی بالا کمک نمایند.

 

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :