انجام پایان نامه حقوق خصوصی توسط اساتید مجرب دپارتمان حقوق موسسه پارسه پژوهش

دانش حقوق دارای گرایش‌های مختلفی است که بی‌شک حقوق خصوصی از قدیمی‌ترین آنهاست. در سال‌های اخیر گرایش‌ها و رشته‌های مختلفی در حقوق به وجود آمده است که منشاء آنها حقوق خصوصی است. در حقیقت در روند توسعه دانش حقوق در نظام آموزشی کشور رشته‌ها و گرایش‌های مختلفی شکل گرفته‌اند که اساس و ریشه شکل‌گیری آنها حقوق خصوصی می‌باشد.

در یک تقسیم‌بندی کلی حقوق داخلی به دو حوزه حقوق خصوصی و حقوق عمومی تقسیم می‌شود. بر اساس این تقسیم‌بندی کلی و البته سنتی از حقوق، حقوق خصوصی قواعدی را شامل می‌شود که به تنظیم روابط اشخاص جامعه با یکدیگر اختصاص دارد. تنظیم قواعد حاکم بر روابط متقابل دولت‌ها و اشخاص با یکدیگر نیز به حقوق عمومی مربوط می‌شود.

 حقوق خصوصی از پرطرفدارترین رشته‌های حقوق در مقطع کارشناسی‌ارشد و دکتری است. یکی از دلایل این امر کاربردی بودن این رشته و نقش مهمی است که در سوق دادن فارغ‌التحصیلان به سمت بازار کار مناسب‌تر و موفق‌تر از جمله حرفه وکالت ایفا می‌کند.

حقوق مدنی 1 و 2، متون فقه، اصول فقه، قواعد فقه، حقوق بین‌الملل خصوصی، حقوق تجارت، متون حقوقی به زبان انگلیسی از جمله دروس الزامی حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی‌ارشد می‌باشد. یکی دیگر از برنامه‌های درسی دانشجویان انجام پایان نامه حقوق است که معمولا حدود 6 واحد درسی است.

با توجه به تعداد بالای واحد درسی پایان نامه و به تبع تاثیر آن در معدل فارغ‌التحصیلی دانشجویان و همچنین تنوع موضوعات مطرح در این رشته و ضرورت ابتکار در انتخاب موضوع و انجام پایان نامه نیاز به مشورت با متخصصان پژوهشی این رشته یک ضرورت مهم به نظر می‌رسد. در همین راستا موسسه علمی پژوهشی پارسه پژوهش با بهره‌گیری از تخصص متخصصان پژوهشی این رشته از میان فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور مفتخر است از انتخاب موضوع، تدوین و نگارش پورپوزال و انجام پایان نامه تا روز دفاع همراه خوبی برای دانشجویان در مقطع دکتری و کارشناسی‌ارشد بوده و در کسب نتایج بهتر پشتیبان مطمئنی باشد.

 

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :