انجام پایان نامه حقوق جزا جرم شناسی توسط اساتید با تجربه دپارتمان تخصصی حقوق موسسه پارسه پژوهش

جرم و مجازات هسته اصلی رشته حقوق جزا و جرم‌شناسی را تشکیل می‌دهد. حقوق جزا و جرم‌شناسی به بحث در خصوص حقوق جزاي عمومي، حقوق جزای اختصاصی، کیفر شناسی، آيين‌ دادرسي كيفري، حقوق کیفری بین‌المللی و موضوعاتی نظیر علم اداره‌ي زندانها می‌پردازد.

روانشناسي و روان‌پزشكي كيفري، پليس علمي يا كشف علمي جرايم، جرم‌شناسي، پزشكي قانوني و جامعه شناسي جنايي از موضوعاتی است که در این رشته از حقوق مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این رشته از حقوق نیز از پرطرفدارترین رشته‌های حقوق در دانشگاه‌هاست که عملا با ترکیب کیفرشناسی و علوم جرم‌شناسی به وجود آمده تا هم واقعیت‌ها و بسترهای بزه و جرم در جامعه را واکاوی نماید و هم به بررسی قواعد الزام آور در راستای مجازات مجرمین بپردازد.

در بحث جرایم، قتل و انواع آن، سرقت، کلاهبرداری و تصادفات، در حوزه مجازات‌ها، دیات، قصاص، حبس و در حوزه جرم‌شناسی، پیشگیری وضعی، عدالت ترمیمی و فردی کردن مجازات ها از مهمترین مباحث مورد بحث در حقوق جزا و جرم‌شناسی می‌باشند.

حقوق جزا و جرم‌شناسی به عنوان یکی از مهمترین رشته‌های حقوق در دانشگاه‌های کشور معمولا دارای 32 واحد درسی است که 6 واحد آن به عنوان پایان نامه به دانشجویان ارائه می‌گردد.

با توجه به تعداد واحدهای پایان نامه در رشته حقوق جزا و اهمیت انجام پایان نامه به عنوان اثر پژوهشی، دانشجویان بدون شک بی‌نیاز از مشورت و کمک متخصصان پژوهشی این رشته نیستید. بر همین اساس موسسه پارسه پژوهش تلاش می‌کند در انجام پایان نامه از انتخاب موضوع تا دفاع، پشتیبان خوب شما عزیزان باشد.

 

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :