انجام پایان نامه حقوق ثبت توسط اساتید باتجربه دپارتمان تخصصی حقوق موسسه پارسه پژوهش

مالکیت مباحث مختلف مربوط به آن، موضوع حقوق ثبت را تشکیل می‌دهد. اهمیت این رشته که تا سالهای اخیر جزئی از حقوق خصوصی تلقی می‌گردید، هم به خاطر سابقه طولانی آن در ایران است که به یک قرن قبل برمی‌گردد و هم ناشی از موضوع مورد بحث در آن است که به مالکیت مربوط می‌شود. حقوق ثبت از جمله رشته‌های داخلی حقوق است که تاثیرات مهمی در ابعاد مختلف زندگی مردم بر جای می‌گذارد.

مباني فقهي ثبت، حقوق مدني پيشرفته، حقوق ثبت اسناد، حقوق مالكيت معنوي، اجراي احكام و اسناد، حقوق اسناد الكترونيك، حقوق اراضي و املاك، حقوق جزاي ثبتي، كاداستر در نظام اطلاعاتي ثبت، تعارض قوانين در اسناد، قراردادها و املاك شخصيه، تحليل آراء ثبتي و قضايي و حقوق تطبيقي ثبت از دروس و موضوعات مورد بحث در رشته حقوق ثبت می‌باشد.

دانشجویان علاوه بر گذراندن 28 واحد درسی با موضوعات مورد اشاره، موظف هستند 4 واحد درسی را در جهت انجام پایان نامه خود سپری کنند که موسسه پارسه پژوهش همراه و همیار شما در این زمینه می‌باشد. با بهره‌گیری از متخصصان پارسه پژوهش می‌توانید انجام پایان نامه خود را به بهترین شکل ممکن ارائه نموده و اثر ماندگار دوران تحصیلی‌تان را به رشته تحریر درآورید.

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :