انجام پایان نامه حقوق بشر توسط اساتید باتجربه دپارتمان تخصصی حقوق موسسه پارسه پژوهش

حقوق بشر گرایشی ميان رشته‌اي و نوپا محسوب مي‌گردد كه به بحث درباره حقوق مختلفي می‌پردازد. حقوقی که انسان در حوزه‌هاي مختلف از جمله مدني و سياسي (مثل حق حيات، حق آزادي عقيده) و اقتصادي و اجتماعي (مثل حق كار، حق آموزش، حق تامين اجتماعي) دارد.

براي اولين بار دانشگاه شهيد بهشتي در سال 1380 اقدام به برگزاري کلاس‌های حقوق بشر نمود و اكنون دانشگاه‌های دیگر از جمله دانشگاه‌ تهران، علامه طباطبايي و مفيد قم نيز در اين رشته دانشجو مي‌پذيرند. ويژگي ميان رشته‌اي بودن آن سبب مي‌گردد كه به حقوق بشر صرفا از منظر حقوقي نگريسته نشود و رويكردهاي جامعه شناختي، فلسفي، فرهنگي، سياسي و ... نيز مورد توجه قرار گيرند. بين‌المللي بودن آن نيز از ويژگي‌هاي ديگر اين رشته مي‌باشد كه به دليل جهان شمول بودن، اعتباري بين‌المللي يافته است.

علاقه‌مندان اين رشته می‌توانند علاوه بر تدريس در دانشگاه‌ها و مراكز مختلف آموزشي به انجام امور پژوهشي در مراكز تحقيقاتي و به ويژه مركز پژوهش‌هاي مجلس، مركز پژوهش‌هاي نهاد رياست‌ جمهوري، مركز توسعه قضايي قوه‌‌ قضاييه و وزارت امور خارجه بپردازند.

علاوه بر اين، مطالعه اين رشته اثرات قابل توجهي بر كار افرادي دارد كه قصد دارند در حرفه وكالت يا قضاوت وارد شوند و به طور كلي بر ديدگاه افراد در زندگي شخصي آن‌ها تاثيرات مثبتي بر جاي مي‌گذارد.

موسسه علمی-پژوهشی پارسه پژوهش آمادگی دارد با بهره‌مندی از زبده‌ترین متخصصین پژوهشی کشور در این رشته تحصیلی که از فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور هستند به دانشجویان عزیز این رشته، هم در انتخاب موضوع و هم انجام پایان نامه با رتبه علمی بالا کمک نمایند.

 

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :