انجام پایان نامه اندیشه های سیاسی اسلام و ایران توسط متخصصین مجرب دپارتمان علوم سیاسی موسسه پارسه پژوهش

از گذشته تاکنون «اندیشه سیاسی» به دنبال جواب دادن به دو گروه از سوالات عمده می‌باشد: اول؛ تبیین ایجاد یک حکومت دوم؛ چگونگی تبعیت مردمان از آن و شیوه‌های نظام و همچنین مقاصد نظام و مدیریت آن به منظور دسترسی به این مقاصد می‌بایست به چه صورت باشد.
با دقت در پیدایش اشکال گوناگون نظام اسلامی از زمان پیامبر اسلام (ص) تا کنون و با توجه به نقش ژرف و وسیع تفکر سیاسی و زیر گروه‌های آن (مانند فلسفه سیاسی) در فرهنگ و تمدن اسلامی، آشنایی با تفکر اسلامی در اسلام به خصوص از دیدگاه کتاب و سنت و بزرگان این بخش لازم می‌باشد.
در نتیجه کارشناسی‌ارشد تفکر سیاسی در اسلام، به نوعی جواب دادن به این ضرورت و کوششی به منظور تعلیم کارشناسانی که با آگاهی از تعابیر مربوطه و شناخت تفکرات بزرگان به خصوص تفکرات پایه گذاران جمهوری اسلامی ایران، از مطالعات ژرفی در آموزش و پرورش و بخش‌های اعمالی بهره‌مند باشند.
دانشجویان اين گرايش به طور كلي 32 واحد درسي را طي مي‌كنند كه 4 واحد آن به انجام پایان نامه اختصاص دارد . موسسه علمی-پژوهشی پارسه پژوهش آمادگی دارد با بهره‌مندی از زبده‌ترین متخصصین پژوهشی کشور در این رشته تحصیلی که از فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور هستند به دانشجویان این رشته هم در انتخاب موضوع و هم انجام پایان نامه با رتبه علمی بالا کمک نمایند.

 

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
شماره تماس :  
رشته تحصیلی
گرایش
دانشگاه
مقطع
الصاق فایل حجم باید زیر 20 mb و فرمت doc , docx , pdf باشد.
توضیحات تکمیلی :
کد امنیتی بالا :